Zadaj pytanie
5 września 2015 13:12

Musze przytyć ale nie wiem jak

Co mam zrobić żeby przytyć , niestyty nie jest to możliwe żeby trzymać całkowitą diete ponieważ chodze no obiady i śniadania w szkole i nie mam wpływo na to co jem .Mój dzien wygląda tak : wstaje 6 20 ,trening od 7-9 , 9 20 śniadanie , obiad o 15 20 , i trening o 17 do 19 . Mam 16 lat , 176 cm wzrostu , 55 kg . Co robić pomocy
488
2
dodał odpowiedź 5 września 2015 23:05
Hej! Nie ma żadnej tajemnicy jeśli chodzi o przybieranie masy, musisz dostarczać organizmowi więcej kalorii niż ten potrzebuje. Twoja sytuacja może być trudna, ale nie ludzie mają jeszcze gorzej. Spróbuj obliczyć, nawet nie w 100% dokładnie, bo Ci się nie uda, makro tych szkolnych posiłków. Policz też dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i makrosy. Dodaj do tego na dobry początek 300 kcal i obserwuj wagę, patrz też w lustro! Pozdro, KW.
dodał odpowiedź 6 września 2015 06:47
jedz kostkę twarogu na sen :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie