Zadaj pytanie
5 grudnia 2013 21:21

Czy stosować CM3 ?

Witam
Mam 16 lat 189 wzrostu i 66 kg.Na siłownie chodzę ponad 2 miesiące,3-4 razy w tygodniu,i pytanie jest takie czy mogę stosować jeżeli tak to jak i czy to ma sens.
857
5

Witamy,

radzimy wstrzymać się jeszcze ze 3-4 miesiące i cykl rozpocząć na spokojnie w nowym roku. Wówczas kreatynę radzimy przyjmować tylko w dni treningowe, w dawce 5g na 30min przed treningiem oraz po treningu. Wyjaśnił to Michał Karmowski w poniższym odcinku (1 pytanie):

https://www.youtube.com/watch?v=sR22x40jJlc

 

Tymczasem zachęcamy do regularnego odwiedzania kanału Zapytaj Trenera (regularnie dodajemy nowe filmy):

https://www.youtube.com/ZapytajTrenera

http://www.zapytajtrenera.pl

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:41
W Twoim wieku to wystarczy dobra dieta i jakieś witaminki, na kreatyny przyjdzie czas z wiekiem, więc poczekaj trochę, wykorzystaj własny potencjał, a efekty będziesz miał równie zadowalające. Pozdrawiam!
dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:44
Stosujesz odpowiednią dietę ? Musisz wiedzieć, ze dieta to 80% sukcesu podczas robienia fajnej sylwetki. Według mnie skup się pierw na nauce odpowiedniego wykonywania ćwiczeń dopiero wtedy pomyśl o suplementacji. Ale pamiętaj dieta przede wszystkim. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, rozdziel na 5-6 posiłków, każdy posiłek musi składać się z białek, węglowodanów złożonych i tłuszczy.
dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:50
Nie warto na początek, najpierw wykorzystaj w pełni potencjał diety, jak przyjdzie stagnacja to wtedy zastanów się nad kreatyną, i na początek lepiej monohydrat.
dodał odpowiedź 6 grudnia 2013 00:03
Co do kreatyny CM3 to bardzo dobry i tani suplement diety dla zaawansowanych!!! sportowców, CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny, jak ma to miejsce w przypadku innych kreatyn. Pozatym rozpuszczalność oceniam na bardzo dobrą i smak próbowałem( akurat TREC mi przysłał próbki) miałem chyba cytrusowy jakiś i był rewelka
dodał odpowiedź 7 grudnia 2013 11:44
dieta jest? i 2 miesiace to niezbyt duzo za suplementacje kreatyną, narazie cwicz, jedz, i zdrowo sie odzywiaj, za suple chwycisz sie za jakis czas
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie