Zadaj pytanie
16 grudnia 2015 18:30

Co zabrać w podróż?

Witam ;) w piątek wybieram sie do Polski ze Szwajcarii, podróż bedzie trwała ok.12 godzin, moje pytanie brzmi w jakie produkty powinienem ze sobą zabrać do spożycia podczas trasy. Na myśl mi przyszło: tuńczyk w puszce, wafle ryżowe, colę zero, pieczywo pełnoziarniste, odżywkę białkowa , bcaa, szynkę wędzoną z łososia i nie wiem czy czegoś ważnego pominąłem. Jestem obecnie na redukcji. Pozdrawiam
435
2
dodał odpowiedź 16 grudnia 2015 20:39
zrób sobie normalne posiłki zapakuj do pudełek
dodał odpowiedź 26 grudnia 2015 16:34
proponowałam bym kupić pojemnik do przechowywania ciepła tylko są troche drogie,jesli nie masz pieniędzy na pojemniki to zapakuj do zwykłych :) I pamiętaj o śnie. Spij co najmniej 8h. Pozdrawiam.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie