Zadaj pytanie
2 stycznia 2016 10:53

HMB ,Kraryna jabłczan ,bcca i białko pomocy

Witajcie mam pytanie czy hmb mogę łączyć z kreatyną jabłczan , bcaa i białkiem ale to na uzupełnienie diety ?.Czy jest wgl sens brać hmb, kratynę i bcaa.? Pozdrawiam
1299
2
dodał odpowiedź 2 stycznia 2016 13:06
najpierw pytanie co chcesz osiagnać, masę czy zredukowac tłuszczyk?
dodał odpowiedź 2 stycznia 2016 14:44
Najpierw określ jaki masz cel: redukcja czy masa ? BCAA przydaje się bardziej na redukcji. Białko to nic więcej jak uzupełnienie braków w diecie. Co do kreatyny to wszystko zależy jaki jest Twój staż treningowy i czy trzymasz dietę. Bo jeśli ćwiczysz krótko i nie trzymasz diety to odpuść sobie kreatynę. Jeśli chodzi o HMB to sam nie stosowałem, ale większość opinii, które słyszałem na temat tego produktu dają jasno do zrozumienia, że nie warto stosować bo nie widać żadnych efektów.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie