Zadaj pytanie
14 stycznia 2016 19:50

co lepsze hmb czy kreatyna

Witam
Ostatnio zobaczyłem w jakimś sklepie internetowym coś takiego jak HMB po przeczytaniu jakieś reklamy zaciekawiło mnie to ponieważ z opisu wynika że jest podobne może nawet lepsze od kreatyny. Ja stosuje obecnie monohydrat kreatyny około treningowo. Co o tym myślicie? i czy zmienić na to HMB czy zostać przy kreatynie?
1316
1
dodał odpowiedź 14 stycznia 2016 20:40
Jeśli jesteś osobą, która ćwiczy już jakiś czas to HMB nie będzie miało na Ciebie żadnego wpływu ... dlatego nie polecam . Kreatyna jest ok, zostań przy niej ... zresztą te dwa związki mają zupełnie inne działanie to dlaczego miałbyś odpuszczać jeden :? Pozdrawiam :!
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie