Zadaj pytanie

Jak rozbudować mięśnie "boczne" pośladków?

Witam. Ćwiczę regularnie na siłowni, jednak nie potrafię rozbudować pośladków "z boku". Konkretnie chodzi mi o to, że nie są one pełne. Budową bardziej przypominają męskie, niż damskie.. Bardzo proszę o podpowiedź jakie ćwiczenia siłowe byłyby odpowiednie do rozbudowania tej partii. Pozdrawiam
3840
3
dodał odpowiedź 16 stycznia 2016 10:27
http://przystanekuroda.pl/wp-content/uploads/2015/03/mięśnie-pośladkowe-teoria.jpg ... Chodzi Ci o poś średni, czy raczej wielki, bo wiesz z boku to, sprecyzuj się ... Jakie ćwiczenia robisz w tym momencie :?
dodał komentarz 18 stycznia 2016 17:53
Chodzi mi o mięśnie pośladkowe średnie. Ćwiczenia jakie wykonuje to przysiad z rozstawionymi nogami ze sztangą na barkach, przysiad z rozstawionymi nogami ze sztangą z przodu, wykroki, leżenie na macie i unoszenie bioder z obciążeniem, oraz na maszynach: zginanie i prostowanie nóg, prasa na uda. Wykonuje 4-5 serii po 6-7 powtórzeń z maksymalnym obciążeniem jakie dam rade podnieść. Co powinnam zmienić, jakie ćwiczenia zacząć jeszcze wykonywać?
dodał komentarz 20 stycznia 2016 09:31
Spróbuj robić unoszenie bioder w podporze o ławkę , skupiając się w tym ruchu na pośladkach . Wchodzi strasznie ;). Co do, ćwiczeń na pośladkowy średni ... jest on jednym z odwodzicieli uda i powiedziałbym silnym odwodzicielem, dlatego polecałbym wrzucić jakieś ćwiczenia z odwodzeniem typu ; podpór leżąc bokiem i odwodzenie nogi w bok , Możesz stanąć bokiem do wyciągu dolnego zaczepić nogę o niego oraz odwodzić ciężar na maszynie , klęk podparty i robienie "kółek" jedną nogą, zakroki i odwodzenie nogi w tył = robisz zakrok i wstając odwodzisz nogę w tył i dostawiasz do nogi wykrocznej (to ogólnie na pośladki) :). Gdzieś widziałem fajne ćwiczenie na pośladki na suwnicy : 2 minuta tego filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=UEYAOlBzDrs ... Pozdrawiam ;)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie