Zadaj pytanie

Czy ta suplementacja jest bezpieczna dla mojego zdrowia

Witam mam pytanie odnośnie mojej suplementacji przed treningiem jakos 15 min przed treningiem biorę Bca Xtra z ActivVlab 10g,jak juz jestem na siłowni połykam 4 kaps cm3 treca+2caps coffeine 200plus treca to jest 400mg po treningu znow 10g BCa i 4 caps Cm3 czy jest do dobre czy szkodzi mojemu zdrowiu, staż na siłowni to ok 9 miesiecy ciag dalszy redukcji. (mam 16lat) Pozdrawiam Andrzej
547
3
dodał odpowiedź 21 stycznia 2016 23:58
Nie zaszkodzi , ewentualnie nadmiar kreatyny usuniesz z moczem a BCAA ... to normalne aminokwasy zawarte min. w mięsach to nie mogą zaszkodzić chyba, że w wielkim nadmiarze ;). Ewentualnie kofeina ale jak nie reagujesz na nią negatywnie to przeżyjesz ;).
dodał odpowiedź 22 stycznia 2016 11:48
Dzieki wielkie.POZDRAWIAM :)
dodał odpowiedź 24 stycznia 2016 13:38
W wieku 16 lat zadna suplementacja nie jest Ci potrzebna, ewentualnie whey do uzupelnienia diety.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie