Zadaj pytanie
27 stycznia 2016 16:27

Ile tego brac? MASS XXL

Witam ! :D Mam w domku z TRECA MASS XXL I BCAA W KAPSULKACH Z TRECA. Czy musze przyjmowac taka porcje jaka jest napisana na opakowaniu? Czy moge zmienjszyc ją i np pić zamiast dwoch szejków, jednego :) Czy bedzie to tez działać, czy raczej nie ? Pozdrawiam !
669
1
dodał odpowiedź 29 stycznia 2016 21:36
Suplementy to dodatek do diety. Np; Jeśli twoje Dzienne zapotrzebowanie to 3000 kacl. Jeśli zjesz juz te 2500kacl i brakuje ci 500kacl i wiesz że nie jesteś wstanie już dziś tego nadrobić z jedzenia, wtedy możesz sobie wziąć odżywke. Ile? Zobacz ile jest w 100g i sobie oblicz ile potrzebujesz do Dziennego zapotrzebowania.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie