Zadaj pytanie

Martwy Ciąg - ból pleców.

1253
3
dodał odpowiedź 29 lutego 2016 20:07
Sory, enter wdusiłem. Podczas wykonywania martwego ciągu czuje ból pleców w dolnych częściach. To jest normalne? Wykonuję to ćwiczenie z jak najlepszą techniką.
dodał komentarz 29 lutego 2016 20:20
Witam Cię również miałem ten sam problem odczuwałem ból w odcinku lędźwiowym po wykonywaniu ćwiczeni nie byłem u lekarza z tym a też starałem się trzymać technikę max aż do uszkodzenia odcinka,uszkodziłem go na zajęciach sportowych,radzę idz z tym do lekarza nic nie kosztuję a może pomóc na pewno nie zaszkodzi. Pozdro!
dodał odpowiedź 12 marca 2016 21:09
Witam, moze to wynikac nie tyle z blednej techniki, co z wady postawy - skolioza, radze isc do lekarza i dowiedziec sie czy posiada sie taka postawe.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie