Zadaj pytanie
7 marca 2016 16:02

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Rozważam nad kupnem spalacza. Znalazłam 2 i teraz nie wiem, który wybrać. Lean FX czy BPS DCP 2.0. Który jest skuteczniejszy na pozbycie się tłuszczu z brzucha i ud? Ogólnie tłuszczu z ciała. Do tego mam 30 min biegu na orbitreku (ok. 10-10,3 km) + ćwiczenia na brzuch cały plan rozpisany itd. Który spalacz będzie lepszym?
565
2
dodał odpowiedź 7 marca 2016 16:10
Witaj, U mnie bardzo dobrze działał Black Bombs. Znajoma też brała więc na kobiety też dobrze reaguje. Tyle że w proszku jest smak okropny ale łatwiej rotować dawkami. Tabletki wygodniejsze ale dawka stała to już wybór należy do Cb. Ja ważać 103kg brałem 5g i działalo z nawiązką. Brałem dwa miesiące ,dwa razy dziennie i zlecialo 8 kg.
dodał odpowiedź 7 marca 2016 16:13
Najlepszy spalacz tłuszczu = mięśnie + dieta + trening ;)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie