Zadaj pytanie
15 kwietnia 2016 10:06

Czy można jeść po 23?

Z racji tego,że nie mam czasu w dzień, biegam w nocy- zaraz po siłowni, zdążam wypić odżywkę białkową i zjeść banana lub jakiegoś kurczaka z warzywami po czym po 40-60min idę biegać, tak się składa,że moje cardio kończy się zazwyczaj przed lub po 23 i tu mam dylemat, wiadome,że po treningu trzeba coś zjeść jednak też wiem to,że po godzinie 21 spożyte posiłki odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej, a ja jestem na redukcji i tkanka nie jest mile widziana. I tutaj moje pytanie jest takie czy powinnam zjeść po tym biegu czy jednak nie? Dodam, że po cardio idę spać po 1-2h.
671
2
dodał odpowiedź 15 kwietnia 2016 13:51
Można jeść bez problemu ;). Posiłki spożyte po 21 odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej - większej głupoty nie słyszałem ;). Jeśli idziesz spać po 2 godzinach to bez problemu możesz wcinać - nie polecam dużo cukrów (trochę może być bo poz. cukru w org. i tak jest dość niski po treningu siłowym + cardio). Tyle odnośnie tego tematu pozdrawiam ;).
dodał odpowiedź 8 czerwca 2016 20:05
No jasne. To kiedy zjesz się nie liczy - sama ostatni posiłek jem koło 22 i nie tyje. Najważniejsze jest to, żeby wszystko mieściło się w bilansie. Pozdrawiam.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie