Zadaj pytanie
17 kwietnia 2016 14:32

Boks i robienie masy

Jak skutecznie ułożyć plan treningowy na masę gdy 2-3 razy w tygodniu trenuje sie boks czy inne sporty walki? Co z dieta czy tak intensywnym wysiłku?
1090
2
dodał odpowiedź 17 kwietnia 2016 19:03
Po co Ci masa jak trenujesz sztuki walki ... :? Z dietą = musisz jeść , 2-3 x w tygodniu to nie jest taki intensywny wysiłek, ale jeśli połączysz to z treningami siłowymi to będzie już intensywnie. Na pewno dodatni bilans o ile to Ci nie powiem bo nie mam pojęcia jaki jest Twój metabolizm w tym momencie. Pozdrawiam !
dodał odpowiedź 17 kwietnia 2016 23:01
Chodzi o poprawienie swojej tężyzny fizycznej. Jestem typem ektomorfika, 180 cm wzrostu przy wadze 73 kg(i tak ostatnio złapałem kilka kg) Metabolizm mam szybki, moge duzo jeść i nie odkłada mi sie
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie