Zadaj pytanie
17 kwietnia 2016 14:34

Praca nocna zmiana i posiłki na redukcji

Witam moje pytanie dotyczy posiłków w nocy mianowicie jestem studentem i w tygodniu spożywam posiłki o wyznaczonych porach mniej więcej co 3-4 godziny i normalnie śpie w nocy ale w weekendy sobie dorabiam i to głównie na nocne zmiany więc stąd moje pytanie co mam jeść będąc w pracy. Skoro 2 dni w tygodniu mam taki tryb więc przykładowo skoro w sobotę wstanę o 7 i zjem pierwszy posiłek to ostatni jem około 20-21 a do pracy zazwyczaj mam na 22 i do 6 rano za to w niedziele odsypiam do 13 i wtedy startuję z 2 posiłkiem bo śniadanie jem przed położeniem się spać czyli około 7 to co mam zjeść w tych godzinach który posiłek bo gdzieś już o tym czytałem i liczy się żeby się zgadzał bilans kaloryczny ale skoro mój bilans kaloryczny się kończy na posiłku o godzinie 21 to do 6 rano powinienem chyba coś zjeść czekam na odpowiedź i pozdrawiam
201
1
dodał odpowiedź 17 kwietnia 2016 19:02
Po prostu jak wstaniesz o tej 13 to zjedz dwa posiłki na raz zamiast jednego, czyli w Twoim przypadku śniadanie + 2 śniadanie. Pozdrawiam ;).
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie