Zadaj pytanie
11 maja 2016 22:32

aspirin c czy ma wplyw na regneracje ?

Hej,
w necie czytalem ze aspirin c wspomaga suplementacje przyspiesza regeneracje i wspiera w budowie masy miesniowej czy to prawda? Sa jakies skutki uboczne? jak dawkowac?
745
3
dodał odpowiedź 12 maja 2016 09:19
Polecam WITAMINĘ C a nie żaden aspirin C ... Udowodnione jest naukowo, że przyjmowana po treningu zwiększa regenerację, tak samo jak BCAA :).
dodał odpowiedź 12 maja 2016 09:33
ok to czy w takim razie ma znaczenie i kiedy lepiej przyjmować pozostałe suplementy diety/witamny rano naczo czy po treniengu ? mam na myśli: magnez, omega 3, witamina D + KA i wspomiania witamina C
dodał komentarz 12 maja 2016 11:19
Witaminy ADEK polecam przyjmować po posiłku z tłuszczami = w nich właśnie się rozpuszczają. Co do witaminy C polecam Często a małymi dawkami np. 4x1g dziennie, głównie dlatego jak organizm reaguje na witaminę C :) - rano/przed/po treningu/wieczór , magnez dowolnie po posilku , omega dowolnie :).
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie