Zadaj pytanie

ZMA z DAA co do tego ?

Hej,
cwicze juz na silowni ponad 3 lata mam zamiar dorzuci do swojej suplementacji DAA i ZMA co do tego polecacie na ewentualna aromatyzacje?

Obecna suplementacja:
OMEGA 3
Witaminy i mineraly
Kreatyna + coffeina przed treningiem
Izolta po treningu
Bialko 80 WPC przed snem
+ Direta
1048
4
dodał odpowiedź 13 maja 2016 14:37
+dieta miało byc :)
dodał odpowiedź 13 maja 2016 15:12
DAA bym wyrzucił, ponieważ większość badań mówi - suplement nie działa A NAWET negatywnie wpływa na testosteron. ZMA jasne, że możesz dodać. Co polecam dodać? Beta alanine na stałą suplemenatcję codziennie po 4g ;).
dodał komentarz 13 maja 2016 15:35
No wałśnie a ja widziałem badania na necie gdzie pokazywali wzrost testerosnu o 43% przez i pok suplementacji DAA, masa osób mówi że to działą tylko cos na druga faze cyklu by sie przydalo
dodał komentarz 13 maja 2016 16:40
Tylko powiedziałem swoją opinię, moim zdaniem nie warto ;). No ale spróbuj może zadziała. Zrób sobie badania przed i po 30 dniach suplementacji, będziesz wiedział czy warto ;).
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie