Zadaj pytanie
3 października 2013 15:52

Areoby

Czy sesje 60 minutówą areobów można podzielić na dwie po 3o minut na jednym treningu czy to nie mam znaczenia jak to się wykonuje ? Jakie tętną trzeba utrzymywać podczas areobów aby było najefektowniejsze spalanie tkanki tłuszczowe ?
580
4
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:33
Fitness dla mężczyzn- polecam tę książkę, ponieważ wyniosłem z niej wiele informacji. Najbardziej intensywne spalanie trwa pomiędzy 40 a 60 minutą treningu cardio (ofc w dni nietreningowe). Tętno 65%. Po treningach siłowych polecam 15-25 min dla wyciszenia, nie więcej. Podczas treningu siłowego spalasz glikogen, w dni nietreningowe nie, dlatego czas jest wydłużony. Pozdrowionka!
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:37
Dziękuje za odpowiedz
dodał odpowiedź 3 października 2013 16:42
dnt to robię 60 min dt po 40min stoperek . A jak jest z tym że na czczo areoby są efektywniejsze czy to prawda ?
dodał odpowiedź 23 listopada 2013 01:03
Polecam artykuł o najefektowniejszym tętnie do palenia http://4lady.pl/odpowiednie-tetno-do-spalania-tkanki-tluszczowej/
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie