Zadaj pytanie

informacje o kreatynie

Witam kupiłem dwa dni temu BioTechUSA 100% micronized creatine monhydrate for athletes i mam kilka pytań związanych z tą kreatyną np: Czy dobrze robię biorąc 5g rano jak wstanę i 5gr przed treningiem? Ile tygodniu max mogę brać kreatynę i kiedy zmniejszać dawki bo czytałem że trzeba? I czy jedna łyżeczka mała to 5g i czy trzeba kreatynę mieszać z 250ml wody ?
494
1
dodał odpowiedź 27 lipca 2016 12:16
Na początku możesz jeść te 5 gram przed i 5 gram po treningu, ale potem np po tygodniu wystarczy już tylko 5 gram dziennie, czyli np 2.5 g przed i 2.5 g po treningu. Co do wody, to tak aby było Ci wygodniej ale lepiej popić to się lepiej rozpuści.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie