Zadaj pytanie
31 sierpnia 2016 09:36

Aminokwasy na regenerację

Hej, potrzebuje czegoś na szybszą regenerację. Mam wrażenie, że jestem delikatnie przetrenowany. Dietę uważam, że przestrzegam...
285
0

Cześć, po pierwsze jeżeli czujesz się przemęczony to daj sobie spokój na kilka dni z treningami aby Twój organizm porządnie się zregenerował. Co do samej regeneracji to jeżeli jeszcze nie suplementowałeś aminokwasów to czas zacząć. Aminokwasy oprócz tego, że pomogą Twoim mięśniom w regeneracji, dodatkowo ochronią je przed katabolizmem. Polecam BCAA HIGH SPEED bo to smaczna i bardzo dobrze przyswajalna dawka aminokwasów BCAA. Jeżeli Twoja regeneracja objawia się dużym spadkiem siły, prawdopodobnie masz problem z poziomem glutaminy w organizmie. Glutamina stanowi 60% wszystkich aminokwasów w naszym organizmie. Warto wiedzieć, że zaraz po treningu poziom glutaminy w organizmie drastycznie spada. Naszym obowiązkiem jest go uzupełnić. Tutaj polecam L-GLUTAMINE XTREME. Powodzenia.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie