Zadaj pytanie
9 września 2016 12:44

Jak przygotować się do runmageddonu?

Chcę wziąć udział w runmageddonie - na razie wersja rekrut. Jak rozłożyć treningi żeby się przygotować do tego biegu? Jakie treningi będą najlepsze?
784
3
dodał odpowiedź 9 września 2016 12:48
Oczywiście masz robić treningi FBW w postaci tabaty. Wejdź sobie na blog Mateusz "Donaj" Donajski i zobacz na przykładowe ćwiczenia.
dodał komentarz 9 września 2016 16:54
A co z treningami biegowymi? Zręcznościowymi i siłowymi? Sama tabata to nie trochę za mało?
dodał komentarz 9 września 2016 17:38
Masz trenować te ruchy, jakie będą na tym biegu, Jak na zawodach są ćwiczenia wielostawowe i biegowe to włączasz do tabaty takie czy do HIIT. Tak jak masz u Donaja na blogu, os się przygotowywał do grapplingu i korzystał z ćwiczeń które bezpośrednio się przełożą na walkę. Zrób spis przeszkód i ćwiczenia pod nie(wspięcia na linie,sprinty dynamiczne przysiady itd) Opcji jest milion, trenuj na zmiennym pulsie np 70-90VO2max aby wyrobić wydolność tlenową itd. Są pytania pisz.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie