Zadaj pytanie
14 września 2016 21:51

siłownia i praca na budowie


Co zrobić jeżeli chodzę do pracy, dosyć ciężkiej i jest to budowlanka jako pomocnik w wieku 20lat i raz jest tak.. dosłownie cały dzień jest ciężka, fizyczna praca (10h pracy i wtym momencie na koniec dnia ręcę odpadają i tutaj takie dni trafiają sie z 2 razy w ciągu tygodnia), a w niektóre dni spokojniej i w te dni jest z 2-4h takiej cięższej pracy i tu pada pytanie jak to pogodzić z treningami i jak dostosować diete. Tutaj wspomnę, że chciałbym robić masę mięśniową, a z tego co czytałem to ciężko jest pogodzić siłownie/budowanie masy mięśniowej z budowlanką..
1177
2
dodał odpowiedź 14 września 2016 23:45
Masz racje bo możesz spalić mięśnie ale musisz zadbać o odpowiednie suplementy i do swojej diety500kcal+ na mase i oczywiście motywacja bez której SE nie poradzisz dlaczego to robisz jaki masz cel co będzie jak go osiągniesz powodzenia
dodał odpowiedź 12 listopada 2016 01:20
Ja też pracuje po 11-12 godzin i nieraz zdarza się wracać z siłownii około 22-23,najważniejsza jest motywacja i silna wola
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie