Zadaj pytanie
27 września 2016 13:11

Trening CrossFit - budowanie sylwetki, jak zacząć

Cześć. Mam pytanie co do CrossFitu. Czy ćwicząc CrossFit mam wpływ na rozwój konkretnych partii mięśniowych? Czy zawsze wykonuje się trening całego ciała? Od roku chodzę na siłownię i ten rodzaj treningu stał się dla mnie monotonny, niemniej nadal w głównej mierze zależy mi na dobrze zbudowanej sylwetce. Obawiam się jedynie tego, że przy treningu CrossFit moje ciało będzie rozwijało się nieproporcjonalnie.
1023
0

CrossFit to system treningowy, który ma dać Tobie głównie zdrowie fizyczne . Ale nie ukrywajmy - jak sam zapytałeś - "wykonuje sie trening całego ciała ?". Odpowiedz brzmi - TAK ! Trening CrossFit oparty jest na ruchach funkcjonalnych . Ruchy te bazują na pracy całego ciała ... I tu właśnie głównie informacja dla Ciebie ;) Pracując prawidłowo na dużych obciążeniach , wykonując ćwiczenia gimnastyczne oraz używając do tych ruchów wysokiej intensywności ... sylwetka z pewnością będzie się kształtowała ! Będzie odbiegała od typowej sylwetki kulturystycznej , będziesz wyglądał jak sportowiec :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie