Zadaj pytanie
28 września 2016 08:57

Trening CrossFit - od czego zacząć?

Hej. Mam pytanie do specjalistów od CrossFitu. Nigdy nie byłem na treningu tego typu. Chciałbym dowiedzieć się od czego zacząć? Czy trenować indywidualnie, zapisać się na zajęcia?
951
0

CrossFit jest super systemem trenigowym ale tylko wtedy jeśli ćwiczenia w nim zawarte wykonujesz prawidłowo . Tutaj niestety, zwłaszcza podczas pracy z ciężarami (gdzie w grę wchodzi olimpijskie podnoszenie ciężarów ) można łatwo zrobić sobie krzywdę , jeśli jestesmy do tego źle przygotowani, lub próbujemy robić to na własną rękę .

Zalecam udanie sie do specjalisty, nie musi to być afiliowany box (choć jest to miejsce najbardziej odpowiednie do tego sportu !) ale może na Twojej siłowni znajdować się osoba , która ma dobrą wiedzę o tych ćwiczeniach ! Czesto w sieciówkach są trenerzy , ktorzy także maja odpowiednie przeszkolenia oraz dużą wiedzę z tej dziedziny . Ale jeszce raz - jeśli masz okazję odwiedź prawdziwy box a z pewnością zobaczysz dużą różnice jesli chodzi o trening CrossFit ;)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie