Zadaj pytanie
30 września 2016 08:43

Trening CrossFit - odchudzanie, intensywność

Hej. Od zawsze rajcowały mnie treningi o dużej intensywności, dodatkowo chciałbym zrzucić parę kilo. Czy trening CrossFit pomoże w w zrzuceniu zbędnej tkanki tłuszczowej czy wręcz przeciwnie ostre treningi znacznie pobudzą mój apetyt?
1745
0

Trening CrossFit i praca wykonywana w tym systemie treningowym na ruchach funkcjonalnych poddanych dużej intensywności ,w krótkich odcinkach czasu daje coś na co możesz liczyć ;) - aż do 48 godzin po wykonaniu danego treningu utrzymuje sie spalanie tkanki tłuszczowej !!! Czy dane treningi pobudzą Twój apetyt ? Tego niestety nie wiem, każdy organizm może zareagować inaczej . Z pewnością jesli myślisz o odchudzanie musisz skupić się mocno na diecie - trening wyłacznie pomoże Tobie w osiagnięciu celu ale bez odpowiednio zbilansowanych posiłków nic nie da w tej kwesti.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie