Zadaj pytanie

od czego za czac cwiczenia

witam mam pytanie cwicze 4 razy w tygodniu dwa razy klatke piersiowa raz plecy i barki i na czwarty dzien nogi czy tak moge cwiczyc czy poprostu mam zmienic plan trenigu na jaki prosze pomuc
1061
2

Witam. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania musisz pamiętać o tym by rozwijać się holistycznie. Ćwicz proporcjonalnie każdą partię ciała. W Twoim planie nie widziałem ćwiczeń na ramiona i brzuch. Nie zapominaj o żadnej grupie mięśniowej. Dzięki takiego systemowi unikniesz kontuzji oraz dysproporcji. Oprzyj swój plan treningowy o ćwiczenia wielostawowe, złożone. Wykonuj przysiady, martwe ciągi, wyciskania i podciągania. Unikaj maszyn i ćwiczeń izolowanych. Konsekwentnie realizuj założony plan przez ok. 8 tyg. 

dodał odpowiedź 7 listopada 2016 14:40
Klatka+ biceps Plecy+ triceps Barki+ brzuch Nogi+ brzuch
dodał odpowiedź 7 listopada 2016 15:57
dlaczego trenujesz klatke dwa razy ? jest to slaba partia twoja ?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie