Zadaj pytanie
3 października 2013 16:10

Badania wydolności organizmu

Czy orientuje się ktoś gdzie można wykonać badania wydolności organizmu pod kątem zdobywania wysokości w górach? Najlepiej małopolska. Sprawa dotyczy również możliwego badania na ewentualne zdolności organizmu do radzenia sobie z wysokością a podatność na chorobę wysokościową. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
289
1
dodał odpowiedź 8 listopada 2013 14:53
Możesz zrobić ogólne badania wydolnościowe organizmu, co do badań stricte pod kątem zdobywania wysokości nie jestem pewien czy takie istnieją. Pytanie: o jakich wysokościach mowa i w jakim stylu chcesz je zdobywać? Oczywiście najważniejszym elementem jest aklimatyzacja. Dzięki odpowiedniej aklimatyzacji ludzie nawet z astmą wchodzą na Mount Everest.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie