Zadaj pytanie

Jakie ćwiczenia wykonywać na smukłe nogi?

Witam.
Jakie ćwiczenia wykonywać na smukłe nogi mogą to być ćwiczenia które można wykonywać w domu jak i na siłowni. Górę mam szeroką chciałam ją umięśnić ale też żeby była smukła zaś łydki mam zbyt umięśnione i chciałam je wysmuklić .
Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi
Pozdrawiam
1334
0

Witam. generalnie za wygląd naszego ciała w dużej mierze odpowiedzialna jest nasza dieta. W tym aspekcie szukałbym przyczyn twoich niedoskonałości. By osiągnąć Cel o jakim piszesz musisz zastosować dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i wdrożyć ją w życie. Co do treningu. Proponuje Ci wykonywać trening całego ciała FBW, z głównym nastawieniem na nogi. Wykonuj takie ćwiczenia jak przysiady, wypady, wykroki, wyskoki, wskoki/wejścia na skrzynie, martwe ciągi. Możesz wykonywać powyższe ćwiczenia zarówno na siłowni jak i w domu, delikatnie modyfikując sposób ich wykonywania (wykorzystując ciężar swojego ciała). Dodatkowo oprócz treningu siłowego wykonuj też trening Cardio, czyli bieganie, jazda na rowerze, orbitrek, pływanie w różnych progach intensywności. Dzięki takiemu połączeniu efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie