Zadaj pytanie
16 grudnia 2016 21:10

Łączenie treningu siłowego z treningiem na orbitreku oraz suplementacja aminokwasami

Witam,

Mam 16 lat, od około 6 miesięcy ćwiczę 4-5 dni w tygodniu(w domu).Jest to trening siłowy na górne partie ciała,nie ćwiczyłem nóg dlatego ostatnio kupiłem sobie orbitreka,tylko nie wiem jak to połączyć,ćwiczyć przed czy po treningu siłowym?Suplementy jakie przyjmuje to monohydrat:2x dni treningowe i 1 dzień nietreningowy oraz białko 3x dziennie(na noc kazeina).Zastanawiałem się czy mógłbym do tego dodać aminokwasy lub jakieś węglowodany,mam zamiar wsypać trochę do wody i popijać podczas treningu.Czy byłoby to dobrym rozwiązaniem?Kiedy ćwiczyć na orbitreku i ile?Jakie aminokwasy kupić,kiedy oraz jak zażywać?Chodzi mi głównie o zbudowanie masy mięśniowej oraz spaleniu troche tłuszczu.

Pozdrawiam serdzecznie i dziękuję za uwagę.
Nosal Jan
523
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie