Zadaj pytanie

Suplementacja na Redukcji

Witam serdecznie. Rok temu rozpocząłem walkę z kilogramami. Rok skończyłem na -35kg. Chciał bym zejść jeszcze z 15-20kg. Mam lekki problem z suplementacją. Biorę tam podstawowe suplementy typu Spalacz, BCAA, witaminy, białko (jako zamiennik w diecie) i kreatyna mono. Tam jeszcze dochodzi jakaś przed treningówka. Pytanie mam co do kreatyny. Mono brałem około 4 miesięcy. Czułem progres w sile nawet przy treningu redukcyjnym. Czy zamiana mono na jabłczan kreatyny jest dobrym pomysłem na tą chwilę?Za Sugestie co do całej suplementacji też był bym wdzięczny. Dodam że trenuję 3 dni w tygodniu + 3-4 dni cardio po 30-45min. Dietę mam dopiętą.
880
1

Witaj,

Stosowanie na początku monohydrat kreatyny jest bardzo dobrą opcją ze względu na jego naukowo potwierdzone działanie, ora zwiększoną wodochłonność, co na początku się przyda w rozbudowie masy mięśniowej. Na drugi cykl kreatynowy, który będziesz teraz stosował proponuję zastosować jabłczan kreatyny. Stosowanie jabłczanu kreatyny pomoże podnieść  Ci poziom energii, oraz zniesienie problemów żołądkowych czy ułatwienie resyntezy ATP.

Przy trzecim cyklu keratynowym zastosuj stack złożony z 3 -4 form kreatyny.

Przy zakupie kreatyna zwróć uwagę na stopień czystości i rozdrobnienia, gdyż im więcej form kreatyny zawiera dany produkt tym lepiej. 

dodał odpowiedź 27 grudnia 2016 01:56
Mono i inne krestyny działają identycznie, jedynie jabłczanem mięśnie się szybciej nasycają na początku. Czyli jak np. Miałeś miesiąc przerwy to jak monohyd. bedzie wypełniał twoje mięśnie wodą przez około 10 dni to jabłczan zrobi to szybciej. Ale jeśli bieżesz mono codziennie od tygodni/miesięcy etc. i teraz zaczniesz jabłczan walić to tylko kase stracisz bo zazwyczaj jabłczan droższy. Jak masz mięśnie nasycone kreatyną w 100% to puźniej dorzucasz codziennie jaką kolwiek kreatyne tylko aby utrzymać te 100% przepełnienia.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie