Zadaj pytanie

jak ćwiczyć najlepiej?

witam ,
mam pytanko odnośnie treningu ,dzięki którym zrzucę kilogramy. Jak najlepiej ćwiczyć czy może zna ktoś jakiś dobry plan ćwiczeń . I oprócz diety jakie suplementy pomogą do tego.
838
2
dodał odpowiedź 3 stycznia 2017 00:12
Jeżeli chcesz zrzucić kilogramy musisz mieć dzienny deficyt kaloryczny, czyli jeśli zjadasz 2,5tys kcal to musisz tyle kcal a nawet więcej zużyć w ciągu dnia. Podczas każdego treningu spalasz jakąś ilość kalorii ale najwięcej ich się spala podczas treningu cardio. Proponuję Ci więc robić najzwyklejszy trening split 3-4 razy w tyg i najlepiej po każdym treningu biegaj na bieżni albo jeździj na rowerku minimum 20 min. Jeśli chcesz do tego jakieś suplementy to polecam odżywkę białkową która ma mało kalorii a uzupełni Ci białko i tutaj najlepiej sugeruj się ceną i ilością białka w porcji. Osobiście polecam białko z Allnutrition jedno z najtańszych ale dobre w smaku, dobry skład i dobra rozpuszczalnosc. Jeśli dodatkowo chcesz zwiększyć potliwość na treningu możesz sprawić sobie np ClenBurexin z TRECa
dodał komentarz 3 stycznia 2017 08:40
Dzięki za odpowiedz
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie