Zadaj pytanie

Booster testosteronu

Witam, czy booster testosteronu wpłynie jakoś na zwiększenie masy mięśniowej?
1376
0

Witam. Generalnie za budowy masy mięśniowej odpowiedzialna jest dieta z nadwyżką kaloryczną.  Podpierając w/w dietę o dobry trening całego ciała i prawidłową regenerację jesteś na dobrej drodze ku rekompozycji swojego składu ciała. Suplementacja jest to dodatek do procesu redukcji czy budowy masy mięśniowej. Jeśli spełniłeś powyższe aspekty, można zacząć rozważać stosowanie suplementów. Booster testosteronu na pewno nie zaszkodzi Twojemu ciała. Naturalny poziom testosteronu spada po 30 roku życia wtedy z powodzeniem można zacząć go stosować. Jednak nie spodziewaj się cudów. Wzrost o 3-5% to maksymalna wartość na teraz o jaką może on wzrosnąć. 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie