Zadaj pytanie
29 stycznia 2017 17:36

co to może być u bokserow ze bije bije nagle wyskakuje cos w barku wskakuje po sparingu czy cos ogromny bol strzelanie po leczeniu sterydami i innymi

co to może być u bokserow ze bije bije nagle wyskakuje cos w barku wskakuje po sparingu czy cos ogromny bol strzelanie po leczeniu sterydami i innymi srodkami 2 miechące spokoj boks normalnie ale znowu mi wyskoczylo i wskoczylo i bol co to moze byc miał pan takie przypadki że ludzie ktorzy trenują sporty walki cos takiego mają ? jak z tym sb można poradzić na badaniach nic nie wychodzi czy jakies cwiczenia pomogą zeby boksować jak dawniej 200% siła 100% it D?
721
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie