Zadaj pytanie
22 maja 2017 21:18

Trening siłowy. co i jak?

Witam, czy ktoś powie mi jak powinien wyglądać trening siłowy? Przykładowy plan? Jak powinny wyglądać serie? Jakim ciężarem ćwiczyć ?
678
2
dodał odpowiedź 22 maja 2017 23:12
Zależy czy robisz masę czy redukujesz a może chcesz zwiększyć siłę. Możesz robić trening obwodowy, FBW czy np Split. W każdym bądź razie ciężaru nikt obcy ci nie ustali. Sam musisz to zrobić ale pamietaj że najważniejsza jest technika. Nie bierz większego ciężaru kosztem techniki
dodał odpowiedź 23 maja 2017 12:25
Witaj, doskonałym wyjściem będzie tu trening split 3x w tygodniu. Większe partie 4serie, mniejsze 3serie + dobry wyjściem będzie dodanie drop setu, ilość powtórzeń staraj się robić 6-8 , a ciężar dobieraj z lekkim zapasem, tak żebyś go poczuł, ale też miał zapas na 1-2 powtórzenia. W internecie jest pełno gotowych tego typu planów. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie