Zadaj pytanie
29 maja 2017 11:30

Redukcja bóle mięśni brzucha vs dieta nisko węglowodanowa

Hej,
mam pytanko od miesiąca trzymam diete nisko węglowodanową 250 gram węgli w dni treningowe 200 w dni nie treningowe. Od kilku dni odczuwam ból w dolnej częsci brzucha tak jakby mnie mięsnie brzuszne dolne ciągnłe miałbym zakwasy od zmiany diety? W treningu nic nie kobinowałem jedyne co to zmieniłem diete obciołem kalorie do 2400 z 3600 i węgle z 400 na jak wyżej.
715
3
dodał odpowiedź 29 maja 2017 14:41
Witaj, być może duży przeskok w kaloriach powoduje bóle brzucha jeśli w miesiąc obciąłeś ich aż 1.2tys. Ewentualnie jest to spowodowane jakimś posiłkiem, na które niekoniecznie Twój organizm dobrze reaguje.
dodał komentarz 29 maja 2017 14:47
Z dieta też nie kombinuje to bardziej zakwasy przypomina ( brzuszki czy na masie czy teraz robie 3 razy w tygodniu) moze poprostu zrobic tydzien przerwy w treningu brzucha porozciagac tylko ?
dodał komentarz 29 maja 2017 16:52
jasne, możesz spróbować i może rzeczywiście to będą tylko zakwasy, pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie