Zadaj pytanie
31 maja 2017 10:39

czy są naturalne sposoby na podskórne zbieranie się wody?

Witam mam poniżej 9%tkanki tłuszczowej i nie sądzę że to przez to nie widać mięśni brzucha moje pytanie brzmi. Czy są jakieś naturalne metody na podskórne zbieranie się​ wody?
906
1

Witaj, 

 

W pierwszej kolejności musisz zwrócić uwagę na to jaki poziom masy mięśniowej posiadasz na ten moment. Wiele osób ma problem z uwidocznieniem swojej muskulatury pomimo niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, ponieważ są one za małe i nawet przy niskim BF ich po prostu nie widać. 

 

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru wody z organzmu to w pierwszej kolejności zadbaj o odpowiednią ilość dostarczanych płynów w ciągu dnia. Cztery litry wody to absolutne minimum. 

 

Świetnie sprawdza się również napar z pokrzywy, która ma właściowści moczopędne. 

 

Dodatkowo zwróć uwagę na podaż soli w diecie oraz potas, który wraz z sodem jest odpowiedzialny za "trzymanie" wody w organizmie. 

 

Polecam również zainteresować się kwestią kortyzolu, ponieważ jego wysoki poziom również powoduje odkładanie się wody zwłaszcza w okolicach brzucha i bioder. 

 

Powodzenia !!!

 

Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

Zobacz nasze filmy na Youtube 

dodał odpowiedź 29 czerwca 2017 18:04
Po prostu więcej pij. Poza tym ćwicz brzuch bo lepiej rozbudowane mięśnie lepiej widać . No i ostatnia kwestia to upewnij się co d tego czy dobrze oceniasz swój bf bo 9 % to naprawdę mało.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie