Zadaj pytanie
30 czerwca 2017 16:57

Problemt z utrzymaniem apetytu

Cześć, chciałbym opisać mały problem i czy ktoś mógłbym mi doradzić co robić. W marcu trzymałem głupią diete bo nagle wszedłem na 2000 kcal i do tego cięzko trenowałem by zrzucić wage na zawody mma, w jakoś miesiąc straciłem tej masy ok. 9, 10 kg. Po całej akcji miałem tydzień obżarstwa, jadłem wszystko i w dużych ilościach, później znowu wszedłem na reduckje i tak staram się redukować. Obecnie jem 3500 kcal, ale apetyt ciągle mam duży, nie czuje satysfakcji z jedzenia, mógłbym jeść i jeść mimo fizycznej sytości
780
3

Witaj, 

 

Twój problem jest dość powszechny. 

Poziom leptyny i greliny zawsze po redukcji zostaje zaburzony i człowiek może zjeść dosłownie słonia na raz :) 

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie spożywanie dużych ilości warzyw oraz produktów wysokobłonnikowych i jak najmnije przetworzonych, dzięki czemu bedziesz pełen przy mniejszej podaży kcal oraz cukrów jakie nasilają dodatkowo ten proces. 

Możesz też zwiększyć podaż tłuszczy w diecie. One również stymulują hormony i w niedalekiej przyszłości powinineś czuć znaczącą poprawę. 

 

Powodzenia

 

Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

Zobacz nasze filmy na Youtube 

dodał odpowiedź 4 lipca 2017 10:56
Proponuję obniżyć ilość węglowodanów w diecie zwłaszcza prostych jak owoce. dodaj kawę czy cynamon które chamujom apetyt choć z kawą też nie przesadzaj 2-3 dziennie nie więcej. Nie rób też takich dużych zmian w podaży kcal. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:37
Co tu się odwaliło czy to przypadkiem nie jest mój komentarz ? Podpisany że napisał go polish fitnes freak?
dodał komentarz 6 lipca 2017 21:52
A nie mój błąd po prostu było niemal identyczne pytanie z niemal identyczną odpowiedzią z mojej strony XD
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie