Zadaj pytanie
20 października 2017 13:05

Dlaczego waga może inaczej wyglądać?

Jak to sie dzieje, ze ktos pomimo wzrostu ciala jakiegos wysokiego, nadwagi/niedowagi itp, to roznie wygląda? Np czemu ta sama waga albo identyczna na każdym czlowieku może inaczej wyglądać? CZemu np ktoś pomimo dużej wagi czy tez nadwagi może wyglądać szczupło? A ktos inny grubo? A ktoś inny bedzie wygladal jak kulturysta? Czy to wszystko to zależy od poziomu tłuszczu i tylko od tego? A jeśli tak to jaki poziom tłuszczu ma taki chudy cZłowiek? Nie mówię to o jakiś 4% bo nie chodzi tu o kulturyste, tylko jaki poziom tkanki tłuszczowej ma chuda osoba? A jaki ma gruba? Bo kulturysci to maja pewnie mniej niz 10%
490
0

Witaj, 

 

Problem polega na tym, że każdy z nas jest zupełnie inny. 

 

Możesz mieć przyczepy mięśni w innym miejscu i sam ten fakt spowoduje inny wygląd mięśnia. Nawet osoba z mniejszą muskulaturą może mieć bardziej proporcjonalną sylwetką właśnie z uwagi na strukturę mięśnia. 

 

Kolejną sprawą jest waga kośćca. Osoba mająca lżejszy kościec będzie miała stosunkowo więcej may mięśniowej przy tej samej wadz co osoba z kośćcem cięższym. 

 

Dodatkowo dochodzi kwestia naszego genu. Niekoniecznie musisz mieć wysoki poziom tkanki tłuszczowej aby wyglądać jak osoba otyła. Wystarczy, że będziesz miał duże tendencję do magazynowania wody w organizmie. 

 

To wszystko ma ogormny wpływ na wygląd naszej sylwetki. 

 

Dltaego tak ważne jest świadome odżywianie i suplementacja wspomagająca nasze ciało w prawidłowym funkcjonowaniu. 

 

Pozdrawiam 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie