Zadaj pytanie

CrossFIT

Jakie są wady crossfitu ?
1369
0

Witaj, 

 

Nie można mówić o wadach, ponieważ trening CrossFit jest po prostu specjalistycznym treningiem ogólnorozwojowym i musisz sobie zadać pytanie jaki masz cel w kształtowaniu swojej sylwetki czy też wyników sportowych. 

 

Trening CrossFitowy może być doskonałym uzupełnieniem treningów prowadzonych pod kątem kształtowania sylwetki w ramach treningu interwałowego bądź też w celu poprawy ogólnej sprawności i motoryki. 

 

Jak widzisz nie można zatem mówić tutaj o wadach a należałoby skupić się raczej na swoich celach i odpowiednio dobrać trening tak aby optymalnie je realizować :) 

Pozdrawiam 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie