Zadaj pytanie

Od czego zacząć rzezbienie klatki piersiowej?

Witam,mam 26 lat ,175 cm.wzrostu,średni brzuszek.Od dłuższego czasu ćwiczę raz na hantlach 2 x 10 kg,na Expanderze, gumie do rozciągania klatki piersiowej.Zastanawiam sie nad zakupem sztangi i worka do boksowania.Cwicze nie systematycznie i na sucho bez żadnych odżywek. Widzę małe efekty ale jakoś mi nie odpowiadają, Chce wyrobic sobie ręce ,tzn bicki ,miedź silny uścisk oraz klatkę piersiową, Czytałem o tym wszystkim ,ćwiczeniach,odzywkach, dietach.Jesli chodzi o odżywki ,nie mogę ich brać z przyczyn zdrowotnych a dwa nie jestem jakoś do nich przekonany,nie wiem czy zażywanie samego białka oczywiście z dietą ,pomoże i jak się będę czuł po nim.Podstawa jest dieta ,tylko nie wiem jak się za to zabrać. Możecie mi pomóc to wszystko ogarnąć. ☺
Aha,jeszcze jedno ,doradźcie mi ,chcialbym zrobić sobie rzezbe ale i też chciałbym na sile zrobić ,nie wiem od czego zacząć ,w którą stronę najpierw iść ?
446
0

Witam. Regularnie

Ćwiczenia oparte dobrze zbilansowaną dietą potrafią stworzyć naprawdę dobry efekt na ciele.

Ćwiczenia w domu na hantlach i gumach wzmocnią i w pewnym stopniu zbudują Twoją siłę.

Jednak musisz mieć świadomość, że na pewnym etapie może to nie wystarczy.

Musisz progresować z objętością i intensywnością treningu.

Dlatego na pewnym etapie musisz atakować swoje ciało nowym bodźcem.

Zacznij od wyciskania sztangą, hantlami z ciężarem submaksymalnym.

Pamiętaj by trenować również inne grupy mięśniowe, holistycznie podchodź do swojego ciała, izolowanie się na wybranych grupach mięśniowych doprowadzają do kontuzji, asymetrii i dysproporcji.

Oprócz tego pamiętaj o rolowaniu i rozciąganiu całego ciała.

Budowa masy mięśniowej i dobrze wysportowanej sylwetki jest długotrwałym procesem.

Bądź bardzo konsekwentny w swoich działaniach.

Jeśli zdobędziesz odpowiednią ilość masy mięśniowej, wówczas możesz zacząć redukcję tkanki tłuszczowej, która uwidoczni Twoje mięśnie jeszcze bardziej.

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie