Zadaj pytanie

Jak utrzymać się planu treningowego i go często nie zmieniać?

Witam. Ostatnio popadam we skrajności w skrajność....Chciałbym trzymać sie jednego programu treningowego i go nie zmieniać. Wiem ze jest duzo mozliwych do przeprowadzenia treningów ale mnie interesuje sposób na utrzymanie sie jednego np.przez 2-6 miesiecy! Czy znacie jakis mozliwy sposob na motywacje do utrzymania sie jednego systemu?
222
0

Witaj,

Proponuję CI, abyś się trzymał jednego planu treningowego, przez okres 6-7 tygodni, lecz ważnym aspektem jest to jaki masz staż treningowy.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną o długim stażu twoje mięśnie są bardziej wytrenowane co sprawia, że szybciej się przyzwyczajają do danych ćwiczeń i aby stymulować rozwój będzie potrzebna do tego zmiana treningu.

Pytasz o utrzymanie jednego planu treningowego przez 6 miesięcy, zapewniam Cie, nawet jak jesteś osobą początkującą, że przez tak długi okres twoje mięśnie przyzwyczają się do danych ćwiczeń i nie osiągniesz żadnego progresu.  

 

Pozdrawiam 

 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie