Zadaj pytanie

Czy booster testosteronu jest odpowiedni na poparwe popędu seksualnego ?

1. Czy booster testosteronu dla osoby redukującej wagę jest dobrym pomysłem na poprawę popędu seksualnego oraz samopoczucia?
Inna suplementacja to witaminy, kreatyna,bcca, resveratrol.
2. Dodatkowo,czy jeśli osoba przyjmująca booster, miałaby bardzo wysoki testosteron(np. młoda osoba w wieku 18-21 lat), czy w takim wypadku byłoby zagrożenie ginekomastią?
2512
0

Witaj, 

 

Jeżeli chodzi o samą kwestię popędu seksualnego to jest to raczej sprawa deficytu kalorycznego i oznak przemęczenia organizmu. 

 

Co do sprawy problemów ze wzwodem, faktycznie pomocnym bywa tribulus i tutaj polecam Tribulus Black mający aż 95% saponin w składzie. 

 

Odnośnie ostatniej tematyki związanej z ginekomastią to nie masz się czym przejmować. Ginekomastia nie jest spowodowana nadmiernym poziomem testosteronu a raczej konwersji tego nadmiaru do estrogenu. Jeżeli nie podajesz środków dopingujących to nie ma takowego ryzyka, ponieważ nawet najlepszy booster pomoże Ci uzyskać Twój naturalny max a nie nadmiar testosteronu w organizmie.

 

Pozdrawiam 

 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie