Zadaj pytanie
22 grudnia 2017 22:49

Nie typowy problem z zakwasami

Siema mam pytanie. Od jakiegoś miesiąca ponad robie wytrzymałość i ogółem trening który robie jest mocno intensywny a objętość tak w sam raz ale nie o to chodzi . 3 trening z rzędu mam tak że zakwasy pojawiają mi się nie na następny dzień rano tylko np jak zrobiłem trening wczoraj 21 skończyłem to dzisiaj dopiero o 21 zaczołem czuć jak wieżdzają zakwasy a caly dień nic
382
2

Problem z popularnymi zakwasami jest dość częstym tematem osóbļ aktywnych. Zakwasy biorą się z wysiłków beztlenowych, komórki mięśniowe nie zdążają się dotleniać stąd ich powysiłkowe bóle. Upewnij się czy Twoja dieta jest dobrze zbilansowana oraz czy jej źródła są pełnowartościowe i w pełni odżywcze. Z wiekiem nasze ciało nie regeneruje się tak szybko, dlatego kumulacja zakwasów może nastąpić nawet 48h po treningu. Oprócz dobrej diety proponuje suplementację kompleksem witamin, głownie C i witaminami z grupy B. Oprócz tego suplementuj magnez i cynk na noc.

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

 

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

 

 

dodał odpowiedź 30 grudnia 2017 14:36
Kup sobie ZMA i bierz jedną kapsułkę na pusty żołądek jakoś 30 min przed snem... Zakwasy się zmniejszą oraz jakoś snu się polepszy. :)
dodał komentarz 30 grudnia 2017 17:30
dzięki
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie