Zadaj pytanie
29 grudnia 2017 00:36

Fałdki pod pośladkami

Witam ,jak można sie pozbyć fałdek pod pośladkami ? Są one spore. Czy to jest odłożony tłuszcz z pośladków (dużo jeździłam na rowerze i mogłam je wyrobić) ? Mam 16 lat.
297
1

Opisany problem to nic innego jak nadmiar tkanki tłuszczowej. Fakt, że odkłada się ona w tym właśnie miejscu to czynnik niezależny od Ciebie. Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie deficytu kalorycznego, unikanie produktów przetworzonych i pustych kalorii. Do tego trening zarówno cardio jak i siłowo wzmacniający z nastawieniem na dolne partie ciała.

dodał odpowiedź 2 stycznia 2018 00:17
Spokojnie nie ma takich opcji żeby nie dało się czegoś odwrócić lub zmienić. Nie mam pojęcia czy to tłuszcz ale raczej od jazdy na rowerze też się nie robi noc takiego rób nogi i pośladki znajdź sobie jakiś trening na te partie i po miesiącu zobacz czy jest jakaś mała zmiana czy nic . Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie