Zadaj pytanie
3 stycznia 2018 18:16

Ćwiczenia

Witam czy mogę ćwiczyć mięśnie brzucha co dwa dni czy zdążą się zregerenowac, ćwiczę w poniedziałek, środę, piątek, niedziela i tak co dwa dni oprócz brzucha ćwiczę klatkę bicepsa, trening o dużej intensywności, mam 15 lat staż 7miesiecy ponad ??
374
0

Witam, 

Możesz tak trenowac ale jeżeli zależy Ci na rozroście tej grupy to musi ona mieć czas nie tylko na regenerację ale i nadbudowę dlatego polecałbym trenowanie ich max 2 razy w tygodniu. 

Musisz pamiętać również o tym, że te mięśnie pracują niemal przy wszystkich ćwiczeniach dlatego nie należy przesadzać z intensywnością tych treningów :) 

W Twoim przypadku byłyby to poniedziałek i piątek.

Pozdrawiam 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie