Zadaj pytanie
7 stycznia 2018 05:19

Czy może być taki plan?

Poniedziałek: klata, biceps, brzuch
Środa: Barki, Plecy, Triceps
Piątek: klata, biceps, brzuch
Moze być taki plan, zdaza się mięśnie
zregerenowac, chcem zbudowac mase mięśniową, 15 lat staż 7 miesięcy
343
2

W przedstawionym planie na masę mięśniową ewidentnie brakuje miejsca dla NÓG. Pamiętaj, żeby do naszego ciała podchodzić holistycznie, nie możemy zapominać o żadnej z grup mięśniowych. Unikniemy w ten sposób dysproporcji, asymetryczności oraz kontuzji. Jeśli Twoim priorytetem jest klatka piersiowa możesz ja trenować dwa razy w tygodniu, jednak nie przesadzaj z objętością. 24 serii to maksimum dla początkującego na dana duża grupą mięśniową. Biceps jest mała grupą mięśniową, dlatego nie uważam by była konieczność trenowania tej partii mięśniowej dwa razy w tygodniu. Powodzenia

 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

 

 

 

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

 

dodał odpowiedź 7 stycznia 2018 20:08
A nie lepiej zamienić biceps z tricepsem miejscami? Robiąc klatę mięśniem wspomagającym jest triceps, a przy trenowaniu barków czy pleców pomaga ci Twój bicek. Chyba lepiej machnąć oba za jednym razem. Poza tym po poniedziałkowym treningu, w zależności od tego jak ostro poleciałeś, twój triceps może być nieco zmęczony więc cały trening wtorkowy, który przeznaczysz na trenowanie go nie będzie aż tak efektywny.
dodał komentarz 7 stycznia 2018 20:09
Poza tym zapomniałeś o NOGACH!!! Mało kto lubi, ale jak się przełamiesz to zobaczysz, że trenowanie nóg też przynosi mega satysfakcję.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie