Zadaj pytanie
8 stycznia 2018 17:01

grube uda i brzuch przy szczupłej sylwetce

Witam

Od lat ćwiczę różne rodzaje aktywnosci fizycznej przy zdrowej diecie i nie mogę ani trochę ujędrnic ud ,brzucha ani zbić z nich tkankę tłuszczową.Jestem bardzo dziwnym przypadkiem.Mam 1.62 waże 54 kg.Moje ramiona ,plecy,talia,łydki są zarysowane smukłe i zupełnie inne od ud, brzucha i pośladków.
Zupełnie jakby dwa oddzielne tematy.Więc stosuję treningi interwałowe z masą ciała lub niewielkimi ciężarami,ćwiczę również siłowo z niewielkimi obciążeniami (2-8 kg) skakanka do tego spacery a uda i brzuch latają jak galarety pokryte tłuszczem.
Nie mogę zjechac z wagi bo będę miała niedowagę.Na obojczykach wystają kości,ramiona i łydki zarysowane a uda grube,otłuszczone.
Dieta polega na 5 posiłkach dziennie kalorie 1800-2000 tyś.Pracuję w centrum dietetycznym więc wiem jak sie odżywiać ale gdzies musze robić błąd.Wiem,że mama i jej siostra tez mają grube uda
Proszę o pomoc
278
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie