Zadaj pytanie
11 stycznia 2018 19:02

Jak zacząć współpracę z trenerem personalnym?

Chciałabym zacząć współpracę z trenerem personalnym online, aczkolwiek nie mam pojęcia w jaki sposób napisać e-mail, oraz co powinno się w nim znaleźć, poniewaz jestem osobą początkującą, prosze o pomoc :(
1406
0

Witaj,

Przede wszystkim musisz znaleźć dobrego trenera personalnego, który ma pojęcie przy czym CI pomoże a nie ściągnie pieniądze.

Musisz określić swoje cele, ile masz lat i jaki staż na siłowni, powiedzieć o przebytych kontuzjach, dietach jakie stosowałeś, a przede wszystkim poproś o numer telefonu.

W rozmowie telefonicznej będzie CI łatwiej, gdyż jak nie będzie możliwości spotkania to przeprowadzi z tobą wywiad i zapewne przedstawi swoją ofertę współpracy dla Ciebie.

 

Pozdrawiam 

 

 

✔ Kupuj odżywki na trec.pl i zbieraj zniżki

✔ Zobacz nasze filmy na Youtube 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie