Zadaj pytanie
20 stycznia 2018 19:50

Masa czy Redukcja ?

Witam,
Aktualna Waga 77 kg rano. Zależy mi na totalnej wycince, jestem już długo na redukcji jem 2800 kcal trenuje 4 razy w tyg + interwały. Waga zatrzymała się na 77 i nie chce nic iśc w dół. Co robić ? Mam już troche dość i coraz częściej sięgam po cheat day :D
240
1
dodał odpowiedź 23 stycznia 2018 21:12
Jak dalej chcesz redukować to pomyśl czy nie warto zrobić diet break (podnieść kalorie do aktualnego zapotrzebowania lub lekko powyżej) przez min. 2 tygodnie po czym stopniowo powrócić na redu. Psychika Ci odpocznie i będziesz mieć energie do dalszego odchudzania. Nie warto sugerować się tylko wagą bo często bywa myląca, rób pomiary pasa i warto patrzeć w lustro bo kilogramy magą nie spadać a wygląd się zmienia.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie