Zadaj pytanie

DOBRY TRENING NA BRZUCH

Jakie są najlepsze ćwiczenia na brzuch i boczki ? Robie Cardio I jestem na deficycie kalorycznym ale chce mieć dobre mięśnie brzucha i zgubić boczki
1335
0

Witaj,

Pamiętaj, że każdy z nas ma mięsnie brzucha, jednakże czy są widoczne, zależy to od tego ile tej tkanki tłuszczowej posiadamy.

Jeżeli jesteś na deficycie kalorycznym, robisz trening cardio to musisz się uzbroić w cierpliwość a na pewno mięsnie brzucha się uwidocznią.

Proponuję również wdrożyć na zmianę z treningiem aerobowym trening interwałowy, czyli jeden dzień robisz trening aerobowy, drugi dzień interwał.

Ćwiczenia które możesz zastosować w swoim treningu to:

- przyciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drążku,

- unoszenie nóg w leżeniu na plecach,

-skłony tułowia z linką wyciągu,

- skręty tułowia

Mięsnie brzucha również angażujesz w większości ćwiczeń, dlatego pamiętaj, aby prawidłowo się rozwijały nie wykonuj ich codziennie, jak również nie rób ich przed treningiem, ponieważ pełnią one rolę stabilizacji tułowia.

Proponuję Ci, abyś mięsnie brzucha ćwiczył 2-3 razy tygodniowo.

 

Pozdrawiam 

 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie