Zadaj pytanie

Jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz

Witam, czy dieta jedz co chcesz wygladaj jak chcesz jest skuteczna ? Chodzi o to zeby jesc to na co mam ochote ale tak zeby sie makro i kalorie zgadzaly z moim zapotrzebowaniem. oczywiscie z przewaga bym jadl te zdrowe posilki
202
1
dodał odpowiedź 17 marca 2018 16:51
Od czasu do czasu można zjeść jakieś słodycze czy fastfoody ale na dłuższą metę ttakie żywienie nie jest zbyt bezpieczne. Kożystanie z słabej jakości białek i reszty makroskładników zwiększ ryzyko przetrenowania,chorób układu krążenia itd poza tym prawdopodobnie przyrost beztłuszczowej masy ciała będzie wolniejszy niż w przypadku pełnowartościowej diety.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie