Zadaj pytanie

Rzeźba

Mam ogromny problem. Nie wiem czy iść na redukcję czy się rzeźbić. Ważę 74 kg i mam wzrost 171cm proszę o pomoc. Jestem teraz na diecie redukcyjnej ale myślę czy nie lepszym sposobem była by rzeźba.
Proszę o pomoc!!!
1272
0

Witaj,

Jest mi ciężko cokolwiek napisać nie widząc Cie. Jesteś na diecie redukcyjnej to jak wynika z nazwy jesteś na ujemnym bilansie kalorycznym, więc jeżeli twoja dieta jest dobrze zbilansowana na tym ujemnym bilansie kalorycznym, oprócz treningu siłowego wykonujesz trening aerobowy czy interwałowy to twoja waga będzie spadać.

Chciałbym Cie uświadomić, że nie ma czegoś takiego jak redukcja i rzeźba, ponieważ będąc na ujemnym bilansie kalorycznym twoja waga spada, czyli twoje mięśnie bardziej się uwidoczniają co sprawia, że twoja sylwetka wygląda lepiej, czyli dieta z ujemnym bilansem kalorycznym to dieta redukcyjna, a rzeźba to taki slogan sympatyków siłowni.

Pozdrawiam 

 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie